Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żędowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana ogrodzona Małe Rudy

Małe Rudy(Żędowo + 16 km)

450 000 zł6 378 m² 70,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Małych Rudach o powierzchni 6400 mkw wraz ze stawem i linią brzegową Noteci :) Szukasz swego miejsca na budowę domu ? Szukasz ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Chomiąża Księża

Chomiąża Księża(Żędowo + 14 km)

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod zabudowe letniskową w okolicach Chomiąży Księżej o powierzchni 3000 m2 z możliwością podziału na mniejsze działki. Jest to działka położona 250 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rogowo

Rogowo(Żędowo + 24 km)

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo(Żędowo + 15 km)

75 280 zł941 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Władysławowo, gmina Łabiszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej okolicy Władysławowa w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łabiszyn

Łabiszyn(Żędowo + 13 km)

69 000 zł919 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Zapoznaj się z naszą propozycją! Działka, którą oferujemy jest bardzo dobrze położona. W pobliżu nowo powstające osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński(Żędowo + 19 km)

89 000 zł765 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon(Żędowo + 24 km)

306 510 zł3 005 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3005 m2 w Lisim Ogonie. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński(Żędowo + 19 km)

355 000 zł1 115 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1115 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom w Lipiennikach 6o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Reymonta

Łochowo(Żędowo + 23 km)

294 930 zł1 017 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie szukaj dalej - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Łochowo o powierzchni 1.017 m2. Aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Potulice

Potulice(Żędowo + 22 km)

157 500 zł1 260 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żędowo

Żędowo,kujawsko-pomorskie

50 000 zł1 169 m² 42,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana , Żędowo Jeżeli szukasz miejsca blisko jeziora, w pobliżu wspaniałego ośrodka wypoczynkowego i plaży -ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij